Ostatnia sesja sejmiku IV kadencji
13 listopada 2014

Radni sejmiku województwa podkarpackiego IV kadencji po raz ostatni spotkali się na obradach. Wśród decyzji podjętych na 59. sesji sejmiku było między innymi przyjęcie stanowiska w sprawie przebiegu przetargu na śmigłowce wielozadaniowe dla polskiej armii. Jedną z ostatnich decyzji radnych IV kadencji było także ustanowienie roku 2015 rokiem Jana Potockiego – posła na Sejm Wielki, pisarza oraz podróżnika. Radni podjęli także uchwałę w sprawie Programu Współpracy samorządu województwa z organizacjami pozarządowymi na przyszły rok. Ostatnią uchwałą podjętą przez sejmik województwa podkarpackiego IV kadencji, była uchwała o pomocy finansowej dla powiatu sanockiego na inwestycję – most w Pastwiskach (powiat sanocki).

– To była ostatnia uchwała podjęta przez Sejmik Województwa Podkarpackiego. Cieszę się, że udało się zamknąć IV kadencję samorządu wojewódzkiego akcentem sanockim.

To jest też dowód na to, że mosty łączą, a taki cel przyświecał mi kiedy występowałem z inicjatywą udzielenia tej dotacji z budżetu województwa na tą ważną inwestycję powiatu sanockiego. Traktuję tę uchwałę jako symboliczne podsumowanie w sejmiku mojej pracy w tej kadencji na rzecz ziemi sanockiej. Wiele udało się zrobić, ale wiem też, że jeszcze dużo zostało do zrobienia – mówi Sławomir Miklicz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *