Start kampanii parlamentarnej
21 września 2015

Na dzisiejszej konferencji prasowej (21.09) Elżbieta Łukacijewska, poseł do Parlamentu Europejskiego, przedstawiła kandydatów Platformy Obywatelskiej, ubiegających się o mandaty poselskie w nadchodzących wyborach parlamentarnych. Z okręgu krośnieńsko-przemyskiego (nr 22) wystartuje z drugiego miejsca na liście PO.

Mam doświadczenie w pracy, znam problemy powiatu sanockiego, wiem jak je rozwiązywać. Doskonałym przykładem jest budowa obwodnicy Sanoka, której budowę, bez wsparcia lobbystycznego, na pewno ciężko byłoby załatwić. Dlatego to ważne, aby Sanok miał posła, który byłby łącznikiem na linii samorząd – rząd. Dzięki temu uda się zainteresować rząd sprawami naszego regionu – powiedział podczas spotkania z dziennikarzami Sławomir Miklicz.

„Sławomir Miklicz to doświadczony samorządowiec. W latach 2002 – 2006 zasiadał w radzie miasta Sanoka. W 2006 roku po raz pierwszy uzyskał mandat radnego wojewódzkiego, gdzie przez 4 lata pełnił funkcję przewodniczącego Klubu Radnych PO. W 2010 roku kolejny raz uzyskał mandat radnego sejmiku województwa, pełnił funkcję członka zarządu województwa podkarpackiego, gdzie bezpośrednio nadzorował departamenty: zdrowia, geodezji, społeczeństwa informacyjnego oraz departament nadzoru właścicielskiego. Był też przewodniczącym sejmiku województwa podkarpackiego.”

To osoba bardzo dobrze przygotowana do tego, aby reprezentować Sanok w Parlamencie, to miasto potrzebuje swojego przedstawiciela, to przekłada się nie tylko na realną pomoc, ale i promocję miasta. Ma doświadczenie, wiedzę, kulturę osobistą i umiejętność prowadzenia dialogu – to cechy bardzo ważne, które powinna mieć osoba reprezentująca nasz region w Sejmie – powiedziała Elżbieta Łukacijewska.

Nie pozostaje mi nic innego, jak zachęcić do głosowania na moją kandydaturę 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *